Stomatologia estetyczna to zdrowy, ale również i piękny biały uśmiech to marzenie wielu osób, które może się ziścić dzięki możliwościom, jakie nam dostarcza.

Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie zabiegi, których celem jest poprawienie uśmiechu pacjenta. Wielokrotnie jest to działanie interdyscyplinarne łączące ze sobą zabiegi z zakresu protetyki, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej. Najpopularniejszym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów, które w naszym gabinecie odbywa się jednowizytowo przy użyciu lampy Beyond.

Szeroki wachlarz zabiegów poprawiających estetykę zapewnia nam protetyka stomatologiczna, w której dzięki zastosowaniu coraz doskonalszych materiałów możemy stworzyć niewiarygodnie piękny uśmiech. W stomatologii estetycznej wykorzystujemy najczęściej pełnoceramiczne korony, mosty oraz licówki. Doskonałe efekty można również osiągnąć u użytkowników protez częściowych dzięki wykorzystaniu elementów retencyjnych i protez bezklamrowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również biżuterię nazębną, która doda odrobinę blasku.
…czytaj więcej o stomatologii zachowawczej
…czytaj więcej o stomatologii dziecięcej