Lśniący, biały uśmiech to pewność siebie, dobre samopoczucie, swoboda i klucz do sukcesu.
Aby mieć piękne białe zęby zapraszamy do nas na wybielenie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów lampą BEYOND™

W trosce o naszych Pacjentów zaufaliśmy systemowi z lampą Beyond™. Dla Państwa pełnej satysfakcji stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody!  Jest to najbezpieczniejsza metoda wybielania zębów dająca najlepsze rezultaty. Jest to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go światłem akceleratora lampy BEYOND™. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Efektem wybielania są piękne białe zęby. Cały zabieg trwa ok. 45 minut.
Wybielanie przy użyciu lampy BEYOND™ to znaczna zmiana koloru zębów w krótkim czasie!!!

Wybielanie zębów w domu za pomocą indywidualnie wykonanych nakładek

Efekt wybielania za pomocą profesjonalnych środków oraz indywidualnych nakładek jest porównywalny z wybielaniem w gabinecie stomatologicznym.
Jednak sam proces wybielania trwa ok. 2 tygodnie. Nakładki są wielokrotnego użytku i mogą być wykorzystane ponownie po pewnym czasie.
Przed każdym zabiegiem wybielania konieczna jest wizyta kontrolna w celu przeglądu stanu zdrowia jamy ustnej oraz wykonania ewentualnych zabiegów higienizacyjnych. Jest to konieczne, aby uniknąć nadwrażliwości zębów w trakcie wybielania.
Serdecznie zapraszamy na wizytę! Gwarantujemy pełną satysfakcję z nowego, bielszego uśmiechu w konkurencyjnych cenach!

Przed każdym zabiegiem wybielania konieczna jest wizyta kontrolna w celu przeglądu stanu zdrowia jamy ustnej oraz wykonania ewentualnych zabiegów higienizacyjnych.